čtvrtek 20. února 2014

Astrid - Loki/OC - 5. kapitola

Dobré ráno :) ta škola mě vážně ničí, už aby byly další prázdniny.. Každopádně tady je další kapitola :D Plavky se nějak pokuste si představit, mně osobně to chvíli trvalo, než mi došlo, jak si to vypadá, ale tak dalo se očekávát, že na Asgardu bikini nevedou. :D
Už aby OLLA bylo v kinech! :D I když nevim, jak to tam přežiju, protože gavhxyaswsywsdxwexs <333Loki stál vedle Thora se studem. Oba měli podobné plavky, které zakrývaly jejich boky, intimní partie a nic jiného. Thorovi to nevadilo vzhledem k jeho tělu, ale Loki byl vysoký, hubený a jeho svaly nebyly zrovna viditelné. Když byl vedle bratra, připadal si strašně.
Astrid se za sebe také styděla, když vešla do bazénu spolu se Sif, která byla sebejistá a měla na sobě dvoudílné plavky - bandeau top a sukni. Astrid na sobě měla jednodílnou tógu. Sice už byla s kluky plavat dříve, ale už to byla nějaká doba. Dívky se rozhlédly a uviděly prince, jak na ně čekají. Astrid si nemohla pomoct a usmála se, když zahlédla Lokiho. I přestože stál vedle Thora, její pozornost se stále stáčela k němu. Loki spatřil její úsměv a povzdechl si, protože věřil tomu, že patřil jeho bratrovi. Každopádně se mu v plavkách líbila. Její křivky vždycky zakrývaly vrstvy oblečení. Co by teď dal za nějaké vrstvy pro sebe.
„Vypadáte rozkošně, dámy,“ zvolal Thor.
„Ty taky nevypadáš nejhůř,“ poškádlila ho Sif, když přišly blíž.
„Milá jako vždy, že Sif? A teď, kdo tam půjde první?“ zeptal se hravě a jeho oči sjely na Astrid, která se cítila úplně bezmocně, když ji nabral do svých obrovských rukou a skočil s ní do vody. Loki nenáviděl pohled na to, jak se jí dotýkal. Také bratrovi záviděl schopnost chovat se, tak přirozeně, i když má na sobě tak málo. On sám ani, kdyby byl normálně oblečený, tak by se nedokázal k Astrid chovat takhle. Ta se zatím vynořila z vody a hodila svými vlasy dozadu.
„Nemůžu uvěřit, žes to vážně udělal!“ smála se na blonďatého prince.
„Udělám to znovu kdykoliv,“ odpověděl. Sif protočila oči a podívala se na Lokiho.
„Tak pojď.“ řekla a strčila do Lokiho, který s překvapeným výkřikem spadl do vody. Místnost se zaplnila Thorovým smíchem.
„Tak hádám, že nás dostali oba, co?“ zeptala se Astrid s lehkým úsměvem a Loki, který se cítil poníženě, jí přikývl.
„Nebuď tak zatrpklý, bratře. Byla to jenom sranda.“ řekl Thor radostně.
„Jo, sranda,“ odpověděl sarkasticky Loki. Astrid doplavala vedle něj a šťouchla ho.
„Neměli bychom se pomstít?“ usmála se. Podíval se jí do očí a hned věděl přesně na co myslí. Jemně přikývl a postavil se vedle ní. Oba dva rychle pohli rukama a vytvořilo se několik obrovských vln, které smetla Sif i Thora. Loki se zasmál, když Thor vyprskl po poslední vlně.
„Svádíš ji na temnou stranu, bratře,“ zvolal Thor a uhladil si vlasy.
„Sama s tím nápadem přišla,“ odvětil hrdě Loki.
„Tak to bych ji měl nejspíš potrestat,“ otočil se Thor na Astrid, která nakrčila čelo a zasmála se.
„Dobrý král by měl umět odpouštět,“ usmála se.
„Ale jak se poučíš, když nic neudělám?“ zeptal jí starší princ.
„Jsem schopná poučit se sama bez tvé pomoci, děkuji,“ odpověděla Astrid.
„Dobrá, konec mluvení,“ řekla Sif netrpělivě. Zbytek odpoledne byl plný podobných vodních válek a plaveckých závodů. Thor se pokaždé předváděl, co nejvíce mu to situace dovolila. Na konci dne Astrid vyčerpaně doplavala k Lokimu a Thor se Sif zapáleně debatovali nad použitím zbraní ve vodě.
„Přestanou ty dva někdy?“ povzdechla si a podívala se na Lokiho.
„To si nemyslím,“ odpověděl a usmál se na ní.
„Já se dneska ale bavila, co ty?“ zeptala se a její vlasy plavaly okolo ní.
„Byla to zábava, až na počáteční ztrapnění být skoro neoblečený vedle Thora,“ řekl, aniž by přemýšlel a hned si v duchu vynadal. Nechtěl vytahovat Thora, bylo to poslední, na co chtěl, aby Astrid myslela.
„Proč by ses ztrapnil? Je to tvůj bratr.“ otázala se Astrid zmateně. Loki se na chvíli otočil, aby mu neviděla do tváře.
„Je více přitažlivý než já,“ řekl popravdě, věděl, že ona není jedna z těch, co to využijí proti němu.
„Takhle by ses neměl cítit. Jsi hezký a nemáš se čeho bát.“ odvětila popravdě.
„Jsi až moc milá,“ usmál se.
„Asi mě prostě budeš muset naučit být víc zlomyslná,“ popíchla ho.
„To tedy rozhodně musím,“ pobaveně se ušklíbl.
„Čas jít domů!“ zavolala Sif z druhé půlky bazénu. Astrid se s úsměvem zvedla a obě dívky se rychle rozloučily. Loki a Thor vylezli z bazénu.
„Myslím, že jsem dnes udělal pokrok,“ řekl Thor a s úšklebkem hodil po Lokim ručník.
„Strávil jsi také spoustu času se Sif,“ snažil se Loki nadhodit lepší možnost pro Thora.
„Ano, ale to převážně, abychom prodiskutovali boj,“ odpověděl Thor a začal Lokimu vyprávět o tom, jak je napadlo, že by se ve vodních bitvách měli povolit nože. Vešli do paláce a rozdělili se. Loki si celý den v hlavě přehrával to, co se stalo v bazénu a tiše se proklel, že věřil, že Thor byl blíž k získání Astrid. Měl tušení, že ví, komu doopravdy patří její srdce.

4 komentáře:

  1. Milujem túto poviedku. A čím další tým viac Thora nenávidím.

    OdpovědětVymazat
  2. Tahle povídka je krásná. Ta poslední věta se mi líbila asi nejvíce

    OdpovědětVymazat
  3. Poviedka je naozaj skvelá. Ďalšie kapitolky si nechám na zajtra. :)) Veľmi dobre sa číta. Ďakujem za preklad.:)

    OdpovědětVymazat

Jestli jste se rozhodli vyjádřit k nějakýmu mýmu výplodu, tak byste měli vědět, že vás strašně moc miluju! Děkuju :)